לינקטון ! כאן כדי שישמעו אותך

דברו איתנו ...

בלינקטון מאמינים שאינטרנט אינה מילה גסה... הפצה ויראלית ושימוש במיילים אינם חייבים להיות דרך מנוכרת וחסרת נשמה להעברת מידע. להיפך- זו הזדמנות נהדרת להעביר תכנים בצורה שלא היתה אפשרית עד כה והזדמנות ליצור דיאלוג בלתי אמצעי בינך לבין אנשים נוספים בעלי אותם תחומי עניין. חלק מההשקפה הזו באה לידי ביטוי גם בקשר שלנו עם לקוחותינו ומשתמשי המערכת על כל גווניה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל נושא, אנו תמיד שמחים לעזור ולשמוע מה יש לכם להגיד...

פרטי התקשרות פרטי התקשרות:
לינקטון בע"מ
הארד 3, רמת החי"ל, תל אביב
ת.ד 13007, מיקוד 61130
טלפון: 03-5618778
פקס: 03-6444585
דוא"ל: info@linktone.co.il
תמיכה טכנית: support@linktone.co.il

הכנס/' שם מלא
הכנס/' הודעה
הכנס/' מספר טלפון
הכנס/' דוא"לההכנס/י כתובת חוקית
חוות דעת

משתמשים כותבים עלינו

תרומה לקהילה

תרומה לקהילה

השיר הרשמי של ה- BLIND DAY, יום ההזדהות עם העיוורים ולקויי הראיה בישראל – שכתב אֵידַן אור גיא, בחור לקוי ראייה ולבקן בן 25. אֵידַן מבצע אותו יחד עם אלון פרץ (חייל, 21 שהוא גם המלחין) אותו הכיר במסגרת רצונו לקדם אומנים מאהבה למוזיקה.

הפרוייקט "אף אחד לא מסוגל עליי" הוא שיתוף פעולה של עמותת אותות, המפעילה רשת מעונות לנערים ונערות ברחבי הארץ, יחד עם מוזיקאים מובילים שעבדו עם הנערים עצמם. הכנסות האלבום הן תרומה לעמותה.

במסגרת הפקת "שתיקת הגברים", הוקלטה גרסה חדשה בביצועה של שירה גבריאלוב. מדובר בקמפיין עבור קו הסיוע לגברים נפגעי תקיפה מינית, שעיקרו טריילר המוקרן ברשת "סינמה סיטי" לסרט הפיקטיבי "שתיקת הגברים"

סגול 59 מארח את Kool G Rap – Westrens "פסטיבל בסוודר" הנו אירוע התרמה מוזיקלי שמטרתו איסוף בגדים חמים למען חסרי בית. כל המשתתפים באירוע עושים זאת בהתנדבות מלאה, כשעלות הכניסה לקהל היא מעיל, סוודר, שמיכה או נעליים.

"נותנים למאור חיים"- ערב התרמה למען מאור חיים זוסמן ועמותת קו לחיים. מיטב האמנים הופיעו בהתנדבות ובהרכב מלא.

אנשי אשקולות- לינקטון מיוחד ליום העצמאות. את השיר "אחיה ואהיה" הקליטו בצל מחאת האתיופים אשר נשמעת לאחרונה. חברי ההרכב בחרו לנקוט בזווית חיובית ולהתרכז דווקא באהבתם למדינת ישראל וברצונם לשרת בצה"ל.

הראל סקעת- "אני". לינקטון מתוך פרוייקט "עוד מעט נהפוך לשיר" 2012. "עוד מעט נהפוך לשיר" הוא מיזם הנצחה שנתי, שבמסגרתו אמנים מהשורה הראשונה מלחינים ומבצעים שירי נופלים. הפרוייקט הפך בשנים האחרונות לאחד ממאפייניו של יום הזיכרון.

יהל וגיא- "שעות של אמת". לינקטון מתוך פרוייקט "עוד מעט נהפוך לשיר" 2012. "עוד מעט נהפוך לשיר" הוא מיזם הנצחה שנתי, שבמסגרתו אמנים מהשורה הראשונה מלחינים ומבצעים שירי נופלים. הפרוייקט הפך בשנים האחרונות לאחד ממאפייניו של יום הזיכרון.

מירי מסיקה- "ארץ מראות הכסף". לינקטון מתוך פרוייקט "עוד מעט נהפוך לשיר" 2012. "עוד מעט נהפוך לשיר" הוא מיזם הנצחה שנתי, שבמסגרתו אמנים מהשורה הראשונה מלחינים ומבצעים שירי נופלים. הפרוייקט הפך בשנים האחרונות לאחד ממאפייניו של יום הזיכרון.

חוה אלברשטיין- "ספינתנו". לינקטון מתוך פרוייקט "עוד מעט נהפוך לשיר" 2012. "עוד מעט נהפוך לשיר" הוא מיזם הנצחה שנתי, שבמסגרתו אמנים מהשורה הראשונה מלחינים ומבצעים שירי נופלים. הפרוייקט הפך בשנים האחרונות לאחד ממאפייניו של יום הזיכרון.

אליאב מועלם - מנגינת הנפש - השיר היה חלק משמעותי מפרוייקט התרמה נרחב לגיוס כספים עבור השתלת כליה לאביחי לוי.

KNOB - LET LOVE RULE - לינקטון זה נתרם לארגון הנוער הגאה, על מנת לסייע בגיוס תרומות והגברת מודעות לאחר פיגוע הירי הנורא שהתרחש במועדון.

פרוייקט ישראלי למען ילדי המהגרים- הבית שלי הבית שלך - כחלק ממסע הסברה והגברת המודעות לנושא הפליטים והעובדים הזרים, נרתמו אנשי תקשורת ומוסיקאים להפקת שיר מיוחד שהופץ כתרומה דרך מערכת לינקטון.

איציק וסיון - לגעת באופק - הלינקטון הופק עבור קידום אירוע ההתרמה השנתי של עמותת פתחון לב.

איציק שמלי - מאמי - שיר זה שנכתב במיוחד עבור שירותרום 2010 והיה הדגל של יום ההתרמה.

קול באישה- אהבה- לינקטון זה נתרם כחלק מערב התרמה מיוחד למען גבריאל יעיש שסובל מכשל תפקודי בכליות וזקוק להשתלה דחופה בחו"ל

שייקה לוי- שירת נשים- שיר מחאה של גוג ומגוג (שייקה לוי וקובי לוריא) על הדרת נשים 2012

הקול עוד נשאר- אלבום מיוחד של קול ישראל ומשרד ההסברה והתפוצות. אמנים ישראלים מלחינים ומבצעים שירים הקשורים לשואה או שנכתבו על ידי ניצולים או קורבנות.

עוד מעט נהפוך לשיר- 2 שירים מתוך הפרוייקט השנתי של גלי צה"ל ליום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות איבה, המנציח חללי צה"ל בעזרת שירים המולחנים ומבוצעים ע"י אמנים שונים.

אלבום נערים ממקום אחר - יחד עם מיטב אמני ישראל. שיתוף פעולה של עמותת אותות המפעילה מסגרות לנערים ונערות במצוקה, יחד עם אמנים מהשורה הראשונה שהתגייסו למשימה. כל ההכנסות הן תרומה לעמותה.

אורטל אדרי זמרת הרוק, בלוז, סול ו-B&R בשיר "איבדתי אותך" אשר נכתב על מקרה התאבדותו של אביה שחוותה בהיותה ילדה בת 9. הלינקטון מופץ כחלק משיתוף הפעולה של אורטל עם עמותת "בשביל החיים". העמותה הינה עמותה התנדבותית אשר שמה לה מטרה להתמודד עם תופעת ההתאבדות בישראל ולתמוך במשפחות שיקיריהן התאבדו.

"יש לי משהו להגיד לסרטן" הינה סדרת דוקו- דרמה אשר מתארת שבוע בחייהם של ארבעה ילדים חולי סרטן. לסדרה נכתב והופק שיר נושא מקורי אשר נקרא- "בכל הכח". כל העוסקים במלאכה עשו זאת בהתנדבות מלאה, עם הרבה רצון ליצור שיר אשר יתאר את התהליך של הילדים והתמודדותם המדהימה עם המחלה.

עמותת אותות - דלת לחיים חדשים, הינה עמותה רשומה שלא למטרות רווח אשר הוקמה ב- 1981, על מנת להפעיל רשת מעונות ייחודיים לנערים ונערות ברחבי המדינה. בתהליך עבודה ארוך, שנמשך מספר שנים עבדו הנערים במעונות השונים ברחבי הארץ ביחד עם אנשי מקצוע מובילים בתחומי המוזיקה והאומנות ובראשם אמיר שדה ובן מאור שאחראים על הלחנים באלבום.

האלבום "שיר וזיכרון" נולד לאפשר התבוננות מוסיקלית אחרת ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה. שוכַּנו יחדיו ביצועים חדשים לשירים הקלאסיים, שירים חדשים שנכתבו במיוחד ושירים שיצאו בכל מיני מסגרות בעבר ושמצאנו לנכון להאיר אותם שוב. האלבום הופק והופץ בשיתוף פעולה בין חברת לינקטון, רשת ג' והאתר YNET.

"אלה האחים שלי" - המשדר המרכזי של שידורי גלי צה"ל ביום הזיכרון תשע"ד, ישלב השנה בין שירי נופלים וסיפוריהם האישיים וביצוע השירים על ידי חיילים המשרתים כיום בסדיר בחיילות צה"ל השונים. השירים הופצו לרדיו בערב יום הזיכרון ע"י חברת לינקטון שהתנדבו לפרוייקט.

יום ה-Blinday 2014, אינו יום התרמה כלל כפי שאנשים נוטים לחשוב - הוא יום מודעות ובו מתקיימות פעילויות שונות בנושא. בשנה השניה ברציפות חברת לינקטון גאה לקחת חלק בפרוייקט ולתרום את הפצתו לתחנות הרדיו. לפרוייקט השנה התנדב גם הזמר אביהו שבת שתרם את קולו לשיר.

לינקטון המשלב את הדור הצעיר של אמני ישראל עבור תחנות קול-ישראל אשר נותנות בית חם ומפרגן לאמנים ולמוזיקה ישראלית ונמצאות במאבק על ההחלטה לסגור את רשות השידור.

לינקטון לזכרו של רועי קליין- גיבור ישראל שנהרג במלחמת לבנון השנייה. ביצוע מחודש של יהורם גאון לשיר 'ארץ צבי' שנכתב במקור לפסקול הסרט "מבצע יונתן", עם בית חדש שהוסיפה מחברת השיר תלמה אליגון לכבודו של רועי. הלחן המקורי של דובי זלצר ובעיבוד חדש של דוד זבה.

אנחנו גאים להציג את פרוייקט "שעה של אור" - אוסף מיוחד של חברת לינקטון ברוח התקופה. בתור מאמינים גדולים בכוחה של המוזיקה לחבר, לאחד ולתת כוח- פנינו לאמני ישראל בקריאה לעזור לנו לבנות פסקול מיוחד- דווקא לימי המלחמה.

במהלך מבצע "צוק איתן" נהרג סמ"ר שחר דאובר ז"ל מקיבוץ גניגר, מעט אחרי הלוויתו של שחר, כתב בנצי ברופמן את מילות השיר, "השחר עולה", חן הררי הלחין והשיר הוקלט באולפן של חן, את השיר שמעו ראשונים בני משפחתו של שחר ז"ל ורק אז יצא השיר לאור. הפצת השיר לתקשורת נתרמה ע"י חברת לינקטון בע"מ.

"אחרי שתחזרו" הינו שיר שנכתב, הולחן, בוצע והופק מכל הלב ומעביר מסר של חיזוק לחיילי צ.ה.ל בפעילותם המבצעית. החזן הראשי לצ.ה.ל שמע את השיר ומיד הורה להקליט אותו על ידי להקת הרבנות הצבאית ובהפקתו של מושיק צברי. הפצת השיר לתקשורת נתרמה ע"י חברת לינקטון בע"מ.אנו בלינקטון מאמינים בכל ליבנו שכל אדם צריך ויכול לעשות כל שביכולתו ע"מ לעזור ולתרום לקהילה.
אנו שמחים לעזור ולקדם מיזמים ומטרות ראויות על מנת לזכות אותן בחשיפה העצומה והראויה שמערכת לינקטון נותנת לחומרים המופצים דרכה.