לינקטון - ככה שומעים מוזיקה היום

כיצד נוצר לינקטון?

עיצוב ותכנות:

עיצוב הלינקטון מתנהל כדיאלוג: תארו לנו כיצד תרצו שהלינקטון שלכם יעוצב ואיזו תחושה תרצו להעביר. בסיום העיצוב ראשוני תשלח סקיצה להתרשמות. הלינקטון עובר תהליך תכנות בסיום העיצוב , בלינקטון מוטמעים לינקים להורדת השיר ב3 פורמטי שידור שונים.

hr

הפצה:

מערכת ההפצה החכמה שלנו מאפשרת לך להפיץ את הלינקטון- היישר לתיבת המייל של כל משתמש, על מנת להתחיל לשמוע את השיר אין צורך להקיש פרטי כניסה למערכת אלא רק ללחוץ על הלינקטון ולהתחיל ליהנות ממנו, הזיהוי הינו בעת ההורדה.

hr

מעקב:

עם הפצת הלינקטון, תקבלו פרטי כניסה למערכת שיאפשרו לכם להתחבר לאזור אישי ולראות און-ליין עדכונים לגבי סטטיסטיקות הצפייה של מוקדי המדיה בלינקטון שלך. בעזרת מידע זה תוכלו למקד את האנרגיה שלכם בתהליך שמאחורי הקלעים באופן הכי נכון ומדוייק שיש.

hr

ומה אחר כך?

בסוף כל שבוע אנו מרכזים את הלינקטונים שיצאו במהלך אותו שבוע בניוזלטר הנשלח לכל משתמשי המערכת, מה שמזכה אתכם למעשה בהפצה כפולה. כמו כן, ברגע הפצת הלינקטון שלכם ישירות לתיבת המייל של אנשי המדיה , הלינקטון שלכם מצטרף לעמוד הראשון של קטלוג הלינקטונים שיושב באתר שלנו, ותמיד אפשר לחזור אליו, להתעדכן ולהיזכר. את הלינקטון ניתן גם להפיץ בהפצה ויראלית (פייסבוק וכו')

על לינקטון

LINKTONE הוא מעין אתר אינטרנט קטן המוקדש כולו לשיר אחד. בלחיצה אחת על הלינק, ישמע העורך, השדר, או הכתב את השיר ויוכל להוריד אותו באמצעות שם משתמש וסיסמה אליו למערכת.

ה LINKTONE המגיע דרך הדוא"ל, נושא על גבו את השיר יחד עם כל החומר היחצ"ני, אותו רוצה האומן להעביר לאמצעי התקשורת- תמונות, קומוניקטים , טקסטים, קרדיטים ואפילו קליפים.

מעולם לא היה כל-כך קל, נעים, איכותי ואסטטי לשלוח מוזיקה לרדיו.
מעולם לא היה כל-כך קל, נעים, איכותי ואסטטי לקבל מוזיקה מהשטח.
מעבר לירידה משמעותית בעלויות, קיים גם חיסכון בנייר ופלסטיק, דבר ההופך את ה LINKTONE לידיד איכות הסביבה.


סטנדרטים גבוהים

סטנדרטים גבוהים
  • תמיד על שולחן העבודה - לינקטון הינה הכלי המרכזי לקבלת מוסיקה חדשה על ידי איש המדיה הישראלי.

  • ירוק וידידותי לסביבה - שימוש בלינקטון חוסך את השימוש בפלסטיק, נייר וקרטון - לסביבה איכותית ונקייה יותר.

  • איכות סאונד גבוהה - לינקטון מכיל 3 קבצי שמע שונים - MP3, MP2, ו WAV באיכות שידור ובתקנים מחמירים.

  • עיצוב - חשוב לנו שהמעבר לפורמט אינטרנטי לא יגרום למוסיקה לאבד את האישיות הויזואלית שלה.

  • יחס אישי - אנו בצוות לינקטון מבינים שתהליך יצירת הלינקטון והפצתו הינו תהליך מורכב ומרגש מבחינתך. אנו כאן ע"מ לענות על כל שאלה וללוות אותך לאורך הדרך.

חוות דעת

משתמשים כותבים עלינו

על החברה

על החברה

חברת לינקטון היא קודם כל אנשים, אנשים שעובדים ימים כלילות, אך נהנים מכל רגע.
למה? כי יש לנו את הזכות לעסוק במה שאנחנו הכי אוהבים - מוסיקה!
אנו מכירים לנפשו של היוצר, את הרצונות, החלומות והקשיים המלווים את תהליך היצירה - וגם את הצורך העז לחלוק את האמנות עם העולם, ולשם כך הקמנו את פלטפורמת ההפצה המובילה בישראל.
אנו בלינקטון מאמינים שויתור על העותק הפיזי לא אומר בהכרח ויתור על הנשמה או התפשרות על איכות הקבצים, להיפך - זו הזדמנות לפתח דיאלוג אמיתי ולהעביר תכנים שלא היה ניתן להעביר בעבר הלא רחוק.
צוות לינקטון שם לעצמו למטרה לקדם את ענף המוסיקה בארץ ובעולם באמצעות חידושים טכנולוגיים, רעיונות מקוריים מבוססי ניסיון וידיעת התחום מכל קצותיו.
ולצורך כך נאספו מיטב האנשים מכל תחום על מנת לתת מענה טכנולוגי ושירות מעולה לכל המשתמשים במערכת.
אנו בלינקטון רואים לנגד עינינו את החדשנות, הנוחות, היעילות, האהבה למוסיקה והכי הכי חשוב אתכם האמנים !